Produkty z modřínového dřeva

Modřínové podlahy a terasy

Modřínová podlahaDřevěné podlahy se vyznačují množstvím kladů. Jsou totiž ekologicky a zdravotně nezávadné, hřejivé a pružné, tlumí chůzi. Investice do takové podlahy je efektivní, jelikož jejich vysoká životnost vyváží vyšší pořizovací náklady - vhodně ošetřovaná vydrží po celý život.

Dřevo jako takové poskytuje značnou variabilitu při tvoření interiérů i exteriér. Dřevěné podlahy nabízejí svěží vzhled – nastolují hřejivou a příjemnou atmosféru, přímo spojují člověka s přírodou a dají se kombinovat téměř se všemi dostupnými materiály. Navíc u nich nedochází k elektrostatickým výbojům, protože se nejedná o syntetický materiál. 

Ošetření dřeva tlakovou impregnací

Při našich stavbách je vhodné použití ošetření dřeva tlakovou impregnací. Ta prodlouží výrazným způsobem životnost dřevěného materiálu a hodí se v těchto případech zejména na ošetření podlah altánů či jiných dřevěných prvků, namáhaných povětrnostními vlivy. Od roku 2016 disponujeme vlastní tlakovou impregnací, která je technologicky na nejvyšší současné úrovni. Více najdete na www.pilamartinice.cz.

  

Zaujaly Vás modřínové produkty?
Volejte:
602 893 893
nebo
Napište