Produkty z modřínového dřeva

Pila Martinice - kdo jsme 

Dřevařský provoz Pila Martinice s.r.o. působí na trhu od roku 1997.  Orientace produkce byla vždy na stavební řezivo a dodávky krovů, od roku 2008 přibylo do portfolia společnosti přesné obrábění dřevěných prvků pro stavební účely. Od roku 2010 se naše společnost zabývá dodávkami řeziva, hotových výrobků jako latě, prkna, obkladový materiál a dále pak výrobou montovaných rodinných domů, víceúčelových hal a dalších staveb.

Naše haly stavíme při libovolné kombinaci materiálů beton, kov a dřevo podle potřeby. Pro konstrukce jsou využívány profily z konstrukční oceli, dřevěné profily z rostlého nebo lepeného dřeva nebo armovaného betonu. Disponujeme vlastními typovými projekty v šířkách hal 15, 25 a 30 m s délkovou modulací objektu 3,6 až 6 m. V případě potřeby zajistíme komplexní individuální projekční řešení stavby.

Našim klientům nabízíme komplexní servis při jakékoliv stavbě nebo dodávce materiálu. Do našeho servisu patří projekční práce, výroba a montáž stejně jako poradenství při projednávání.

Ošetření dřeva tlakovou impregnací

Při našich stavbách je vhodné použití ošetření dřeva tlakovou impregnací. Ta prodlouží výrazným způsobem životnost dřevěného materiálu a hodí se v těchto případech zejména na ošetření podlah altánů či jiných dřevěných prvků, namáhaných povětrnostními vlivy. Od roku 2016 disponujeme vlastní tlakovou impregnací, která je technologicky na nejvyšší současné úrovni

Stavíme rodinné domy a drobné doplňkové stavby s využitím vlastních technologických postupů. To zahrnuje nejen vlastní produkty, ale především vlastní zkušenosti, postupy a standardy. Celou řadu našich staveb najdete i v areálu wellness hotelu Equitana.

 

převoz modřínového dřeva  Modřínové dřevo - zpracování  Personál zajišťujicí chod zpracování modřínového dřeva

Areál pro zpracování modřínu  Pila na modřín  Modřínové kousky